UDZIAŁ UCZNIÓW W OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU WIEDZY SAMOCHODOWEJ W POZNANIU.
PREZENTACJA DLA UCZNIÓW NARZĘDZI FIRMY „PROFIAUTO”.
SZKOLENIE UCZNIÓW PRZEZ FIRMĘ „FORCARS” NA TEMAT OLEJÓW „MOTUL”.
10-06-2015

PRACOWNIA SPAWALNI

Prowadzimy szkolenia w zakresie spawania wszystkimi metodami oraz cięcia plazmowego, a pracownia wyposażona jest w szereg urządzeń spawalniczych, posiadających Certyfikat Instytutu Spawalnictwa.
Wyposażona w maszyny i urządzenia do obróbki metali, takie jak tokarki, frezarki i szlifierki. Wykonujemy tu prace związane z świadczonymi usługami i zleceniami.
W ramach praktyk zawodowych, pod kierunkiem wykładowców, uczniowie dokonują tu napraw, przeglądów, montażu i demontażu maszyn i urządzeń dla kształcenia uczniów w zawodach mechanicznych.
Bardzo dobrze wyposażone we wspomagany komputerowo sprzęt diagnostyki samochodowej. Posiadają kilka stanowisk naprawczych z podnośnikami kolumnowymi, urządzenia do ustawiania geometrii, oświetlenia i hamulców. Posiadają również urządzenia do ustawiania zbieżności i wyważania kół oraz zmiany opon.
Wyposażone w układy i urządzenia do nauki praktycznej w zawodach związanych z elektrycznością. Pracownie montażowe, pomiarowe i diagnostyczne zajmują się zagadnieniami pomiarowymi z miernictwa elektrycznego.
Wyposażone w nowoczesny sprzęt komputerowy, wspomagające naukę grafiki komputerowej w zakresie grafiki wektorowej i rastrowej, projektowania 3D w systemie CAD i składu dokumentów dla poligrafii.
Wyniki egzaminu praktycznego potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie - sesja czerwiec 2015.

Kontakt

ul. Targowa 3
97-300 Piotrków Trybunalski
tel. 44 6495659 fax 44 6496462
e-mail: ckz@ckz.piotrkow.pl

Poniedziałek 03 paździenika 2022

Teresa, Gerard, Ewalda, Gerarda, Ewald, Kandyd, Eustachy, Sierosław, Częstobrona, Ermegarda, Irmegarda, Romana, Augustyna, Kandyda, Cyprian

Na skróty

slide1 slide2 slide3