NARODOWY SPIS POWSZECHNY

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 6 =
zdjęcie
Od 1 kwietnia do 30 września br. odbywał się będzie obowiązkowy Narodowy Spis Ludności i Mieszkań 2021, który wykonuje się raz na 10 lat.

 
Jest to najważniejsze badanie demograficzne w Polsce, a informacje zebrane w spisie przez Główny Urząd Statystyczny poszerzą i zaktualizują wiedzę o naszym kraju i jego mieszkańcach.
Szczegółowe informacje o Narodowym Spisie Powszechnym dostępne są na stronie internetowej: spis.gov.pl/jak-mozna-sie-spisac/

Po raz pierwszy w historii polskiej statystyki publicznej samospis internetowy będzie obowiązkowy!

Oczywiście jeśli ktoś (np. ze względu na zaawansowany wiek, stan zdrowia czy niepełnosprawność) nie będzie się w stanie samospisać, pomogą mu w tym nasi rachmistrze – bezpośrednio i telefonicznie.
Podstawową formą udziału w NSP jest samospis internetowy, formularz spisowy dostępny będzie od 1 kwietnia na stronie spis.gov.pl

Jeśli ktoś nie ma możliwości spisania się przez internet może tego dokonać telefonicznie. Wystarczy zadzwonić na infolinię – 22 279 99 99. Infolinia od 1 kwietnia będzie działać od poniedziałku do piątku w godz. 8:00–20:00.

Piotrkowianie będą mogli spisać się także w Urzędzie Miasta przy Pasażu Rudowskiego 10.
W magistracie przygotowane zostanie specjalne stanowisko, na którym będzie można spisać się indywidualnie lub z pomocą urzędnika. Każdy, kto chciałby spisać się w urzędzie musi wcześniej telefonicznie umówić się na taką wizytę pod nr telefonu 44 732 77 01.

Więcej informacji o działaniach Urzędu Miasta związanych z NSP dostępne są na stronie internetowej Urzędu Miasta w Piotrkowie Trybunalskim: https://www.piotrkow.pl
powrót