07-06-2015

kursy spawalnicze

- dające międzynarodowe uprawnienia!
Zajęcia prowadzone są w nowocześnie wyposażonych stanowiskach, w pracowni posiadającej atest Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach, przez doświadczonych i wysoko kwalifikowanych instruktorów z uprawnieniami spawalniczymi Egzaminy są przeprowadzane przez Dozór Techniczny.
Kształcimy uczniów w zawodach:
- technik elektryk
- technik elektronik
- technik mechatronik
- technik informatyk
- technik budowy maszyn
oraz innych specjalności.
CKZ prowadzi również różnego typu szkolenia i kursy zawodowe dla osób prawnych i fizycznych. Organizujemy:
- kursy spawalnicze
- kursy kwalifikacyjne SEP dla elektryków
- kursy komputerowe podstawowe i zaawansowane
- kursy dla tokarzy i frezerów
06-06-2015

OFERTA USŁUG CKP

Centrum Kształcenia Praktycznego świadczy również szerokie usługi produkcyjne w branży mechaniczne, elektryczne, elektroniczne i ślusarskie.
Kadra pedagogiczna CKZ kładzie szczególny nacisk na wszechstronne i dokładne ćwiczenia praktyczne uczniów. Małe grupy gwarantują każdemu uczniowi dostęp do ćwiczeń praktycznych, które rzetelnie uzupełniają wiedzę teoretyczną nabytą w szkole.
Centrum Kształcenia Zawodowego w Piotrkowie Trybunalskim wspiera lokalny rynek edukacyjny w zakresie zajęć praktycznych i praktyk zawodowych dla uczniów szkół zasadniczych i techników z branż elektrycznych, elektronicznych, informatycznych, mechatronicznych, mechanicznych i samochodowych.

Kontakt

ul. Targowa 3
97-300 Piotrków Trybunalski
tel. 44 6495659 fax 44 6496462
e-mail: ckz@ckz.piotrkow.pl

Poniedziałek 03 paździenika 2022

Teresa, Gerard, Ewalda, Gerarda, Ewald, Kandyd, Eustachy, Sierosław, Częstobrona, Ermegarda, Irmegarda, Romana, Augustyna, Kandyda, Cyprian

Na skróty

slide1 slide2 slide3